Paylaş
Başkanın Mesajı
01

BAŞKANIN MESAJI

Veysi Azat

Yönetim kurulu başkanı

Azat Grup, kurulduğu günden bu yana yenilik ve gelişim temelleri üzerinde hareket eden, her projesinde daha iyiyi hedefleyen, gittikçe büyüyen bir firmadır.

Azat Grup, çevreye duyarlılık bilincini yitirmeden, toplum gelişimine katkıda bulunan insan hayatını zenginleştirecek projelere imza atmayı hedefleyerek; bu amaç doğrultusunda inşaat sektöründe faaliyet gösteren bir firmadır.

Azat Grup, İş ortaklarına ve ülkesine değer katan, yapmış olduğu inşaat faaliyetlerinde altyapısı çözümlenmiş, çevreye duyarlı, hızlı yaşam maratonunda yorgun düşen insanımızın kendini rahat ve güvende hissedeceği konutlar, oteller ve inşaat faaliyetleri yaparak diğer inşaat firmalarının arasından sıyrılıp sektörde lokomotif olma yönde hızla ilerlemektedir.

Tüm inşaat faaliyetlerimizde uzman kadromuz ve donanımımızla hizmet vermekteyiz. İnşaat faaliyetlerimizde her bütçeye uygun yaşam alanlarını inşa ederek, çağın gereklerine uygun estetik ve güvenli inşaat denildiğinde ülkemizin önde gelen firmaları arasında sağlam bir yere sahip bir firmayız.